Podsumowanie Wielkiego Plebiscytu Czytelniczego

15 maja 2015

Pierwsze urodziny bloga Green Pharmacy były naprawdę wyjątkowe! Świętowaliśmy je wspólnie z naszymi Czytelnikami, którzy przez kilka tygodni głosowali na swoich faworytów w Wielkim Plebiscycie Czytelniczym. Jesteście ciekawi wyników?

Ukoronowaniem pierwszego roku działalności bloga Green Pharmacy, a tym samym wyrazem uznania dla naszych obserwatorów był Wielki Plebiscyt Czytelniczy, w którym sami mogliście zadecydować o tym, która notka zasługuje na miano najciekawszej i najbardziej wartościowej.

Jak zwykle wykazaliście się ogromnym zaangażowaniem! Oddaliście łącznie aż 207 głosów na 18 wpisów, ale wygrać mógł tylko jeden! Zdecydowanie największą sympatią cieszyły się artykuły poświęcone naturalnej pielęgnacji i tak oto zwycięstwo przypadło notce o 10 sposobach na piękniejsze włosy, na którą zagłosowaliście aż 43 razy! Na podium znalazły się także artykuły o olejowaniu oraz o 10 nawykach dla pięknej skóry.

Ale to nie wszystko! Z okazji naszego jubileuszu mogliście także zostać współautorami bloga Green Pharmacy i zadecydować, jakie posty będą pojawiać na naszej stronie. Nadesłaliście do nas aż 99 fanastycznych koncepcji, ale zasady konkursu były nieubłagane: mogliśmy wybrać tylko 5 z nich. Już wkrótce znajdziecie tu artykuły, których pomysłodawczyniami są nasze Czytelniczki:

Już dokładnie od roku z myślą o Was tworzymy naszego bloga! Nieustannie szukamy świeżych, pomysłów i tematów, ale to Wy jesteście naszą największą inspiracją! Wasze zaangażowanie utwierdziło nas w przekonaniu o sensowności i celowości naszej pracy i dodało jeszcze więcej naturalnej energii do działania! Już się nie możemy doczekać kolejnych urodzin!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zachęcamy do jeszcze częstszego zaglądania na naszego bloga, bo już wkrótce znajdziecie na nim notki inspirowane zwycięskimi tematami naszych Czytelniczek. Kolejne miesiące zapowiadają się niezwykle interesująco! 🙂