Wakacyjny poradnik kosmetyczny: czyli, co zabrać ze sobą na letni wyjazd?

30 czerwca 2017
shutterstock_190797473-1024x682

Pakowanie się przed wakacjami to prawdziwe wyzwanie. Nigdy nie wiesz, co ze sobą zabrać, a z czego zrezygnować. Koniec z dylematami! Podpowiemy Ci, co powinno znaleźć się w Twojej letniej kosmetyczce.

1. Wybieraj sprawdzone produkty

Uwielbiamy kosmetyczne nowinki, ale ich testowanie może okazać się nie najlepszym pomysłem podczas wakacyjnego wyjazdu. Podrażnienia, reakcje alergiczne… Chyba nie chcesz zmagać się z nimi podczas urlopu, prawda? Dlatego też zawsze wybieraj produkty, które znasz i którym ufasz.

2. Oszczędzaj miejsce

Doskonale wiesz, że każdy centymetr kwadratowy w wakacyjnej walizce jest na wagę złota. Właśnie dlatego zamiast pełnowymiarowych produktów wybieraj wersje mini. Są lekkie i poręczne, a Ty zyskasz dodatkowe miejsce na kolejną parę wakacyjnych butów.

mini

4. Postaw na 2w1

Nie obawiaj się produktów wielozadaniowych, zwłaszcza jeśli mają delikatny skład, jak np. emulsja do mycia ciała i włosów z Atopy Tolerance. Nie tylko spełnia swoje zadanie, ale także pozawala zaoszczędzić miejsce w podróżnej torbie.

5. Wybieraj produkty o uniwersalnym zastosowaniu

Zadbane włosy, skóra i ciało… A to wszystko za sprawą jednego produkty. Czy to możliwe? Oczywiście! Dokładnie tak działają wszelkiego rodzaju olejki. Nie tylko pielęgnują, ale też łagodzą podrażnienia. Co więcej, świetnie sprawdzą się także w roli rozświetlacza. Wystarczy odrobina olejku nałożona na kości policzkowe, aby uzyskać świeży, letni look.